Küresel içerik üretimi pazarında en hızlı büyüyen kablosuz teknoloji şirketlerinden biri olan Hollyland, mobil ve tablet desteği ile güncellediği Mars 300 Pro’yu piyasaya sundu.

Mars 300 Pro Genel Özellikleri

Son yıllarda kablosuz video sistemlerinin fiyatları düştü ve ucuzlayan HDMI modelleri oldukça iyi sonuçlar veriyorlar. Hollyland Mars 300 Pro, Standart model olarak dahili anten ile kompakt bir kurulumda çalışırken, Enhanced model harici antenler ile daha dayanıklı yapı kalitesine sahiptir. Single Transmitter(Tek verici) modeli, cep telefonları ve tabletlerde çok verimli çözüm sunmaktadır. 80 milisaniye gecikmeli çalışan HDMI sistemi olan Mars 300 Pro, menüde gezinmek için daha büyük ve daha kolay bir ayar düğmesi ve ayarları gösteren bir LCD ekrana sahiptir.

Hem verici hem de alıcı, Sony NPF tipi piller ve 5V-12V çıkışlı taşınabilir pil kümeleriyle USB-C girişleri kullanılarak çalışabiliyor. HDMI Girişi ve Loop Out döngü çıkışı TX’de ve çift HDMI Çıkışı RX’te mevcut. Kesintisiz 90 metrelik aktarım bir çok ihtiyacı çözdüğü gibi eklenen mobil ve tablet özelliği ile setlerde kablosuz video izleme ve aktarma için çok ucuz bir çözüm olacaktır.

Çift HDMI bağlantı noktası ve Döngü Desteği

Hollyland MARS 300 Pro kablosuz video aktarım seti , daha fazla cihaz bağlantısına olanak tanımak için hem alıcı hem de verici, aynı anda giriş ve çıkışı destekleyen iki HDMI bağlantı noktası sağlar. Vericilerdeki HDMI bağlantı noktalarından biri, kameradaki küçük bir monitöre video çıkışı yapabilen ve kameramanın çekimleri net bir şekilde görmesini sağlayan bir devre çıkışıdır.

Telefon ve Tabletle Entregre

Hollyland Mars 300 Pro‘da telefon veya tablete yüklü bir uygulama ile çekilen görüntüleri buradan izlenebilir, zoom yapılabilir ve odak piki kullanılabilir. Telefon ve tabletler bu cihaz ile monitöre dönüşebilir. Ayrıca mobil uygulama üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde cihaz güncellemeleri de yapılabilir.

Uygulama Üzerinden Hızlı Donanım Yazılımı Güncelleme

Mobil uygulamayı kullanarak cihaza bağlandıktan sonra, tek bir tuşa dokunarak aygıt yazılımı yükseltmesini başlatabilirsiniz. O kadar basit ki, bir acemi bile yükseltmeyi kolayca tamamlayabilir.

Yüksek Çözünürlüğe Sahip Ekran

Hollyland MARS300 Pro kablosuz video aktarım setinin yüksek çözünürlüklü yan OLED ekranı sinyal gücü, batarya gücü ve kanallar gibi gerekli olan bütün bilgileri içermektedir. Ekranın yatay ya da dikey bir şekilde durması bu bilgileri göstermesine engel değildir. Yani bir bakışta tüm önemli bilgiler bu yüksek çözünürlüklü ekranda görülebilmektedir.