İnsana ve Teknolojiye
Yatırım

Yayıncılık ve medya dünyasındaki sorunları çözmeye odaklanıyoruz. Profesyonel iş akışlarının güncel teknolojiyle uyumlu bir şekilde ilerlemesine olanakk sağlıyoruz. Kesintisiz bir iş akışı için eksiksiz bir çözüm yelpazesi sunuyoruz.

Yayıncılık ve medya dünyasındaki sorunları çözmeye odaklanıyoruz. Profesyonel iş akışlarının güncel teknolojiyle uyumlu bir şekilde ilerlemesine olanakk sağlıyoruz. Kesintisiz bir iş akışı için eksiksiz bir çözüm yelpazesi sunuyoruz.

Deneyim
sahibi olduğumuz
alanlar

Baran Bilişim çözümleri medya ve yayıncılığın olduğu her alanda.

Bizimle çalışmanın dayanılmaz hafifliğini yaşayın!

DENEYİM SAHİBİ OLDUĞUMUZ ALANLAR

Yurtdışında ve yurtiçinde çeşitli büyük projelerde yer alan deneyimimizle, yayıncılık dünyasının dinamik ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunuyoruz. Profesyonel ekipmanlarımız ve uzman kadromuzla, yaratıcı prodüksiyonlardan canlı yayınlara kadar geniş bir yelpazede, yenilikçi ve kaliteli teknolojilerle iç içe çalışıyoruz. Yer aldığımız projelerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Spor alanında sunduğumuz teknik çözümlerle, stadyum ve salon yayın altyapısından izleme, kontrol ve analiz programlarına kadar geniş bir yelpazede hizmet sunuyoruz. Bu alanda yaptığımız bir çalışma örneğini buradan inceleyebilirsiniz.

Prodüksiyon dünyasında sunduğumuz kapsamlı çözümlerle, kamera, ışık, ses kayıt, kurgu, arşiv, monitor, focus puller gibi her aşamada kesintisiz bir prodüksiyon deneyimi sunuyoruz. Profesyonel ekipman ve deneyimli kadromuzla, yaratıcı projelerinizin her aşamasında en üst düzeyde verimlilik ve kalite sağlıyoruz.

Dijital medyanın dinamik dünyasında sunduğumuz headend, OTT, VOD ve cloud çözümleri ile içerik üretimi ve dağıtımı alanlarında öncü hizmetler sunuyoruz. Yaratıcı ekibimiz ve teknolojik alt yapımızla, izleyicilere en geniş ve kaliteli içerik deneyimini sağlamak için kapsamlı bir yaklaşım sunuyoruz.

Eğitim dünyasında öncü çözümler sunarak, eğitim kurumlarının geleceğe yönelik ihtiyaçlarına cevap veriyoruz. İstanbul Üniversitesi gibi prestijli kurumların konferans salonlarını donatırken, teknik ekipmanlarımızla en üst düzeyde verimlilik ve kalite sunuyoruz. Uzaktan eğitim için gerekli prodüksiyon ekipmanları ve medya verilerinin dijitale dönüşümü ile öğrenme deneyimini sınırları aşan bir boyuta taşıyoruz.

Tıbbi alanda öncü çözümler sunarak, sağlık kuruluşlarının ihtiyaçlarına yaratıcı yaklaşımlar getiriyoruz. Ameliyathane kayıt sistemleri ile ameliyat verilerinin güvenli kaydedilmesini sağlarken, konferans salonlarıyla sağlık profesyonellerini eğitim ve bilgi paylaşımında bir araya getiriyoruz. Uzaktan seminer sistemleri sayesinde, sağlık alanındaki en güncel bilgileri paylaşmak ve öğrenmek için kapsamlı bir platform sunuyoruz.

HİKAYEMİZ

Yayın teknolojilerinde,
yirmi yıldan fazla uzmanlık

20 yılı aşkın tecrübemizle yayın sektörüne yenilikçi ve dayanıklı çözümler getirdik. Amacımız, günümüzün iletişim teknolojisinden tam olarak yararlanırken mümkün olanın en iyisini sunmaktı. Ve neredeyse yirmi yıllık sıkı çalışmadan sonra, amacımızı kanıtladık.

Baran Bilişim olarak birçok iş ortağımız ve müşterilerimiz için piyasanın en iyileri ile çalışıyoruz! Ortaklarımızı ailemiz ve müşterilerimizi misafirimiz olarak görüyorüz. Misafirlerimize ihtiyaç duydukları teknolojileri uygun fiyatlarla kalıcı bir yatırım olarak sunuyoruz.

Bize
Ulaşın

Yeni bir projeniz mi var?
Gelin beraber geliştirelim.