Hizmetlerimizde yenilik ve güvenilirliği savunuyoruz

Size en iyisini sunmak için 20 yılı aşkın bir süredir gayretle çalışıyoruz.

Benzersiz
Yaklaşım

Her hikaye farklıdır ve benzersiz bir çözüm gerektirir. İhtiyaçlarınız ve istekleriniz, size en iyisini sunmak için haritalarımızdır. Sizi ve isteklerinizi öğrenelim. Ardından, hedeflerinize uyacak şekilde birlikte bir çözüm oluşturalım.

Daha iyisi
için yenilik

Ne kadar yenilikçi, o kadar iyi! Sürekli değişen teknoloji ile piyasadaki en yeni ve en akıllı ürünleri takip ediyoruz. Hizmetimizi daha iyi hale getirmek ve işinizi kolaylaştırmak için buradayız!

Temel
Yetkinliklerimiz

İş akışımız, en iyi sonuçları elde etmek için altı adıma bölünebilir.

01 İHTİYAÇLARI
Anlamak
02 SORUNU
Tanımlamak
03 SÜRECİ
Planlamak
04 ÇÖZÜMÜ
Tasarlamak
05 SİSTEMİ
Uygulamak
06 HER ZAMAN
Destek

İş akışımız, en iyi sonuçları elde etmek için altı adıma bölünebilir.

01 İHTİYAÇLARI
Anlamak
02 SORUNU
Tanımlamak
03 SÜRECİ
Planlamak
04 ÇÖZÜMÜ
Tasarlamak
05 SİSTEMİ
Uygulamak
06 HER ZAMAN
Destek

Yayın sistemi
entegrasyonunu
nasıl yapıyoruz

20 yıllık sektör tecrübemiz bize işin birçok farklı yönünü öğretti. Karşılaşabileceğiniz herhangi bir sorunu çözelim ve her soruyu cevaplayalım.

Piyasa lideri ürünlerimiz modüler ve esnektir. Bu, ürün tasarımı ve veri konumundaki katılıklarla kısıtlanmadan kuruluşunuza uygun bir iş akışı tasarlamanızı sağlayacaktır.

Lütfen bize ulaşın. Size gelişmiş medya yönetimi ve iş akışı otomasyonu sağlayacak, doğrudan herhangi bir platformda çalışan opsiyonel ekstralarla bir çözüm sunalım.

İçerik çözümlerinin planlanması ve uygulanmasında Baran’ın yılların getirdiği tecrübesinden yararlanın. İster çapraz medya konusu ve program planlaması, yazı işleri odası ve haber odası sistemleri veya reklam planlaması olsun, ihtiyacınız olan becerilere sahibiz.

Yayın endüstrisine odaklanmış ekipman kurulumunuz, raflarınız ve sistem tasarımınızdaki ısmarlama donanım elemanları için danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Yeni bir projeniz mi var?
Gelin beraber geliştirelim.