Taşıyıcı Sınıfı Ses Kalitesi İle Kablosuz İnterkom

Hollyland MARS T1000, DECT protokol teknolojisi ile tasarlanmıştır, stüdyo, sahne etkinlikleri, EFP, web yayını, film yapımı vb. Alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. MARS T1000’in iletim aralığı temiz bir görüş hattında (LOS) 1000 ft’e kadar ulaşır.  Tam çift yönlü kablosuz iletişim ve taşıyıcı sınıfı ses kalitesi ile tasarlanmıştır.

Hollyland MARS T1000 Kutu İçeriği

Hollyland Mars T1000 kablosuz interkom sistemi bir baz istasyonu, bel çantası alıcı-vericileri ve kulaklıklar içerir. Baz istasyonu, 4 pimli XLR konnektörlü birlikte verilen bir AC güç adaptöründen veya istasyonun tepesine yerleştirilmiş çift pil plakası aracılığıyla isteğe bağlı L serisi pillerden güç alır.

Genel Ürün Özellikleri

Sistemin baz istasyonu kablosuz tally’yi destekler ve bel çantası durumunu görüntüleyen yerleşik bir OLED ekrana sahiptir. Ayrıca, birlikte verilen kulaklık için 3,5 mm jak ve kemer çantalarında mikrofonları susturan bir düğme vardır. Baz istasyonunda, birlikte verilen kemer çantalarını şarj etmek ve eşleştirilmiş veri bağlantısı için dört USB bağlantı noktası bulunur. Ürünle birlikte verilen kayış paketlerinin her biri, 8 saatlik çalışma süresi için entegre bir lityum iyon pil içerir. Ek olarak, bir USB portu üzerinden şarj desteği vardır. Her bel çantası, bir kulaklık / mikrofon kombinasyonu için 3,5 mm’lik bir bağlantı noktasına ve ayrı bir sessize alma / arama düğmesine sahiptir. Aslında, hem baz istasyonunda hem de tüm kemer çantalarında bulunan USB Type-C arabirimi aracılığıyla kolay ve hızlı bir ürün yazılımı güncellemesi mümkündür. Büyük bir OLED ekran, kemer paketinin pil durumunu gösterir. Sistem, diğer 2 kablolu interkom sistemlerine bağlanabilir.

Kablosuz tally işlevi, bel çantası ekran renklerini görerek doğru iletişim sağlar. Tally, yayıncılık, forum toplantıları, iş faaliyetleri, eğitim ve öğretim için idealdir. Ayrıca, gecikme olmaksızın eşzamanlı iki yönlü ses sinyali iletimi için 1000 ‘tam çift yönlü kablosuz iletişim. Son olarak, beş adet tek taraflı kulaklık içerir.