Yukarı, aşağı, çapraz dönüşümler ve gerçek zamanlı HDR dönüşümleri gerçekleştiren Aja FS-HDR Frame Synchronizer, Aja’nın yüksek kalite ve güvenilirlik standartlarına göre üretilmiştir.

 

Kamera LOG Dönüşümleri

Aja FS-HDR frame synchronizer, bugün dünyanın en popüler profesyonel kameralarından bazılarından gelen görüntüleri alabilir ve LOG çıkışlarını gerçek zamanlı olarak 4K/UltraHD veya 2K/HD’ye dönüştürebilir. HDR veya SDR olarak çıktı alır. Bu, karma kamera ortamındaki iş akışlarını büyük ölçüde basitleştirir. Ayrıca, HDR veya SDR özellikli anahtarlayıcılar ve daha fazlası için birleşik bir giriş iş akışı sağlar. Ayrıca FS-HDR, uyumlu anahtarlayıcılara ve daha fazlasına bu Günlük beslemesini gerektiren iş akışları için bu kaynakların herhangi birinden gelen çıkışta Sony S-Log3 S-Gamut’a dönüştürme yeteneği sağlar.

Colorfront Engine

Colorfront ile ortaklaşa geliştirilen FS-HDR’nin HDR/WCG işlevi, Colorfront Engine™ tescilli video işleme algoritmaları tarafından desteklenmektedir. FS-HDR’nin kapsamlı HDR ve WCG işleme desteği, tek bir 4K/UltraHD/2K/HD kanalının gerçek zamanlı işlenmesini sağlar. Seçtiğiniz HDR/SDR dönüşümleri ile hem 4K/UltraHD hem de 2K/HD’nin eşzamanlı çıkışını içerir. Aynı anda her bir veya en fazla dört 2K/HD kanalında geçerlidir.

Yapılandırılabilir Çerçeve Gecikmesi

Artırılmış Gerçeklik’in (AR) canlı prodüksiyonlara sorunsuz entegrasyonu için, diğer kaynakları geciktirmek üzere daha büyük kare arabelleğe alma kapasiteleri gerekir. FS-HDR, sınıfındaki en büyük yapılandırılabilir çerçeve gecikmesini kanal başına 20 kareye kadar sunarak tüm kaynakların zamanında kalmasını sağlar.

Gerçek Zamanlı HDR Dönüştürücü

Yüksek Dinamik Aralık (HDR) arayışı, izleyici olarak deneyimlediğimiz her şeyde İnsan Görsel Sistemine (HVS) yaklaşma hayalidir. Aja FS-HDR frame synchronizer, tümü gerçek zamanlı olarak SDR’yi HDR’ye, HDR’yi SDR’ye ve HDR’yi HDR’ye bağlamak için benzersiz bir şekilde tasarlanmış düşük profilli, bağımsız ve gerçek zamanlı bir cihazla hepimizi oraya daha hızlı ulaştırmak için tasarlandı.

Aja FS-HDR Frame Synchronizer Baran Store’da 

Aja FS-HDR frame synchronizer ve diğer tüm aja ürünleri ile ilgili ürün ve fiyat bilgisi  almak için bize buradan ulaşabilirsiniz.