Her Medya Kuruluşunun İhtiyacı: Libero MAM

Yayıncılık alanında arşiv görüntülerinin ne kadar önemli olduğu aşikardır. Ekonomi haberlerinde para sayan bir çift el, trafik kazalarında uzun zaman önce yaşanmış bir kazanın görüntüleri, yıllar önce yayınlanmış bir dizinin tekrarı gibi görüntülerin güvenle saklanıp, istenildiği zaman aranıp bulunmasına yardımcı bir çözüm medya kuruluşlarının vazgeçilmezidir.

Libero Systems, ürün yelpazesinde her medya kuruluşunun ihtiyaç duyduğu medya arşivleme ve yönetim yazılımı olan Libero MAM ile tüm medya organlarına hitap ediyor.

Sektörde kullanılan yazılımların eksikliklerinin giderildiği ve iyileştirmelerinin yapıldığı yeni nesil Libero MAM yazılımı, prodüksiyon şirketlerinden, çeşitli ülkelerde zaman farkı ile yayın yapan çok uluslu televizyon kanallarına kadar her işletmeye hitap ediyor. Libero MAM ölçeklenebilir ve esnek bir platformda dijital varlıkların saklanması, aranıp bulunması ve paylaşılmasını sağlayan bir çözümdür. Detaylı yetkilendirme ve güvenlik yapısı ile kurumsal yapıya ve hiyerarşiye uygun kullanıcı özelinde yetkilendirme yapılarak, güvenliği en üst seviyeye çıkarmanıza yardımcı oluyor.

Libero MAM kullanıcı dostu arayüzü ve servis tabanlı iş akış dizaynı ile kullanıcının sistem içindeki zorlu çalışma ortamını sona erdiriyor. Sisteme eklenen medya dosyalarının tüm işleri arka planda otomatik iş paylaşımı ve yük dengelemesi yapan servisler sayesinde güvenli ve akıcı bir şekilde tamamlanıyor.

Gelişmiş arama motoru ile Libero MAM, arşivde aranan medya dosyasını hızlı ve doğru bir şekilde bulmanıza yardımcı oluyor. Daha önceden belirlenen kategoriler içinde arama yapabilirken, tüm kategoriler için de aynı anda arama yapıp sonuçları anında önünüze getirebiliyor.

Aranan video dosyasının doğruluğu, servisler ile arka planda oluşturulan düşük çözünürlüklü video ön izlemesiyle de destekleniyor. Düşük çözünürlüklü ön izleme ekranından istenilen bölümler kesilip kurgu yazılımlarına ve dışarıya kolayca aktarılabiliyor.

Libero Systems Nedir Ne Yapar?

Libero Systems, 2016 yılında, uzun yıllara dayanan deneyimle, yayın teknolojisi sektöründeki ortakların uluslararası düzeyde kalıcı bir yer edinmesi için daha güvenilir ve yenilikçi çözümler sağlamaya odaklanarak kurulmuştur.

Libero Systems, uzun yıllara dayanan iş deneyimi ile iş ortaklarına üst düzey ve esnek yayın teknolojisi çözümleri, hizmet kalitesi ve iş akışlarına yönelik güçlü destek sunarak hedeflerine daha hızlı ulaşmayı hedeflemektedir. Stüdyo ve süreklilik için çok kanallı playout çözümleri, çok kanallı ve hizmet tabanlı kayıt, yazılım tabanlı dönüştürücü, medya varlık yönetimi, izleme ve çizim çözümleri temel yazılım modüllerimizdedir. Ürün portföyü ve özellikleri, en son teknoloji trendleri takip edilerek sürekli gelişmeye devam ediyor.