Uzun Süre Rahat Çalışma

Tilta Armor Man 2.0, gimbalin ağırlığını kollarınız yerine vücudunuza aktararak gimbalinizi çalıştırırken konfor ve destek sunmak için tasarlanmıştır. Bu, gimbal çalışma esnekliğinden veya performansından ödün vermeden çok daha uzun bir süre rahatça çalışmanıza izin verir.

Kollar, yan kolların alt kısmına kaydırarak taktığınız destek kollarından üst çubuk tabanlı gimbal sistemlere bağlanır. Halka tabanlı bir gimbalınız varsa, Evrensel Gimbal Halka Adaptörleri, Armor Man  kollarını bir gimbalın halka sistemine takmak ve çıkarmak için kolay bir hızlı bırakma çözümüne izin verir.

Şok Emici Sistem

Tilta’nın bu giyilebilir teknolojisi şok emici stabilize sistemli iki mekanik kola sahip. Kollarınızı destekleyin ve serbest bırakın. Çekim sırasında kollarınızı hareket ettirebilirsiniz. Ağırlıktan rahatsızlık duymadan çekime daha iyi konsantre olacabilirsiniz. Tüm el tipi gimbal sistemleriyle uyumlu Farklı kameralara uyacak şekilde ayarlanabilir kollar yalnızca elde taşınır sabitlenmiş sistemler için mükemmel bir ortak değil, aynı zamanda her türlü çekim için harika bir seçim. Geleneksel dengeleyicilerden daha küçük ve daha hafiftir.

Daha fazla bilgi için:

https://store.baranbilisim.com.tr/urun-kategori/kamera-aksesuarlari/dengeleyiciler/