Bu çok yönlü kamera kafesi Sony a7 serisi kameralar ve Sony a9 için tasarlandı. Aksesuarların takılması için çeşitli ¼ ”-20 ve ⅜” -16 montaj noktalarına sahip olan kameranız için yüksek kaliteli alüminyum, CNC frezelenmiş koruyucu zırh sağlar.

Sökülebilir bir üst kol (top handle) içerir ve bir cold-shoe montaj noktasına sahiptir (ek bir cold-shoe montaj noktası kafesin üst tarafındadır). Bu kol, kamera kafesinin üst kısmına takılan küçük bir NATO rayının üzerinden kayarak kolayca açılıp kapanabilir.

Kafesin altında bir 15mm LWS taban plakasına bağlı bir hızlı serbest bırakma plakası vardır. Bu taban plakası, 15 mm’lik çubuklar aracılığıyla çeşitli aksesuarlar takmanıza olanak tanır ve bir işletim kurulumunun kolayca açılıp kapanmasına izin vermek için Tilta Standard Lightweight Dovetail Plate’e monte edilebilir. Taban plakası ayrıca çeşitli lens adaptörlerinin (Metabones EF ve PL montaj adaptörleri için destek vidaları dahil) monte edilmesine imkan verecek şekilde dahili bir lens adaptörü destek aparatına sahiptir.

Siparişinize isteğe bağlı bir sağ taraflı ahşap kol eklenebilir. Bu tutacak, Bubinga ahşabından el oyması ile yapılmıştır ve ergonomik bir tasarıma sahiptir. Seçtiğiniz bir R/S kablosunun yanı sıra dahili bir kayıt başlatma/durdurma butonu içerir. Ahşap kol, kameranın sağ tarafında bir Arri Standard Rosette bağlantısıyla bağlanır.

Sony A7/A9 Cage

Yeni Sony A7/A9 Cage aşağıdakiler ile uyumludur:

 • A7, A7s, A7r,
 • A7ii, A7sii, A7rii
 • A7iii, A7riii
 • A9

Paket Listesi

 1. (1) Sony a7 / a9 Serisi için Tilta Kamera Kafesi
 2. (1) Kamera altıgen vida
 3. (1) Üst tutacak için NATO rayı
 4. (1) Parmak sıkma vidalı hızlı serbest bırakma tutacağı
 5. (1) Sony a7 / a9 hızlı çıkarma plakası
 6. (1) 15mm LWS taban plakası + objektif adaptörü destek aparatı
 7. (1) Metabones EF lens adaptörleri için uzun vida
 8. (1) Metabones PL lens adaptörleri için uzun vida
 9. (1) Üst plaka 15mm çubuk adaptörü
 10. (1) Mikro HDMI fiş koruyucu
 11. (1) Standart HDMI fiş koruyucu
 12. (3) Alyan anahtarları
 13. (1) HDMI standart dişi – mikro HDMI erkek kablo
 14. (2) 15 x 300mm çubuklar