Libero Systems x-dream’in Düzenlediği Etkinliğine Katılıyor

Libero Systems x-dream’in Düzenlediği Etkinliğine Katılıyor

2024-05-08T10:38:28+03:0022 Ocak, 2021|Kategoriler: Sektör Haberleri|

Libero Systems, 26-28 Ocak 2021’de x-dream-etkinliklerine katılımcı oluyor. İngilizce olarak x-dream Münih stüdyosundan yapılacak canlı etkinlik ve ürün demoları için buradan rezervasyon yapılması gerekiyor.

 

Başarı hikayeleriyle dikkat çeken Libero Systems, ürünlerine yeni özellikler eklemeye devam ediyor.

Libero Systems Çözümleri

Libero Play

Libero Play, yazılım tabanlı, sunucu-istemci mimarisiyle çalışan, güçlü, esnek ve kullanıcı dostu bir playout otomasyon sistemidir. Libero Play yayın planlamadan, oynatmaya kadar bütün süreçleri yönetebilen ve yayın listesi ile canlı kaynaklar arasında otomatik geçiş yapabilen bir playout yazılımıdır.

Libero Hybrid 

Libero Hybrid IP to SDI birden fazla SDI/NDI/WebRTC/IP/video dosyası kaynağını SDI/NDI/WebRTC/IP video sinyaline çevirerek mevcut sisteme entegre edilmesini veya noktadan noktaya taşınmasını, sağlayan bir yazılımdır.

Hybrid, tüm IP ve SDI kaynaklarını NDI giriş desteği, Skype, Microsoft Teams ve diğer kaynaklar, WebRTC giriş ve çıkış desteği, LUFS ses normalleştirme ve ses kazanım özellikleri ile çapraz dönüştürebilir ve uyarlayabilir fonksiyonlara sahiptir.

Libero Ingest

Libero Ingest tek bir ekrandan bütün kayıt operasyonlarının yürütülmesine ve kontrol edilmesini sağlayan bir video kayıt yazılımıdır. Güçlü özelliklere sahip esnek, çok kanallı ve kullanıcı dostu Libero Ingest esnek komut gönderebilme yeteneği ve REST API bağlantısı sayesinde harici sistemlerle kolayca entegre olabilir.

Ingest, Drop Frame sayacı, YouTube Canlı akış girişi desteği ve Kat Hizmetleri özellikleriyle giriş kaynaklarını kaydetmek için Libero Schedular eklentisi ile geliştirildi.

Libero Multiviewer

Libero Multiviewer, birden fazla video/ses akışını esnek ve ayarlanabilir düzenlerle bir veya daha fazla ekranda birleştirebilen izleme yazılımıdır. Sistem, ekranda gelen sinyal tipini, kaynak adını ve ses seviyesi göstergelerini sağlar. Multiviewer, IP akış girişi, Youtube Canlı akış girişini, NDI çıkış desteği ile birlikte geliştirilmiş alarm özellikleri de eklenerek geliştirildi.

About the Author:

Siz de fikrinizi belirtin