Hollyland, iki farklı ses kaynağını aynı anda ses kaydedici, kamera veya mobil cihazlara kaydetmek için taşınabilir, uygun maliyetli iki ultra kompakt mikrofon vericisi ve bir alıcıya sahiptir kompakt bir çözüm olan Lark 150 kablosuz yaka mikrofonunu yakın zamanda satışa sundu.

Lark 150 Kablosuz Mikrofon Sistemi İçeriği

Otomatik olarak eşleşen mikrofonlar, USB giriş bağlantı noktasını kullanarak üç üniteyi de şarj eden kutu ile sunuluyor. 21 gram kadar küçük ve hafif vericiler yaka ve gömleğe takılarak oldukça konforlu olarak kullanıldığı gibi kutudan boyun mikrofonu da çıkıyor. Her ikisinde de iki yönlü sessiz düğmesi, yerleşik klips ve 3,5 mm kulaklık izleme çıkışı bulunuyor. Alıcıda ses düğmeleri, 3,5 mm kulaklık izleme çıkışı, 3,5 mm hat çıkışı ve üç birimin de bağlantı ve pil durumunu gösteren bir ekran bulunuyor.

Lark 150 Tasarımı

Vericiler, net sinyal için FHSS (Frekans Atlamalı Yayılı Spektrum) teknolojisini kullanan akıllı gürültü engelleme ve akıllı frekans seçimi ile titreşim önleyici bir tasarıma sahip. Alıcıdan 100 metre uzaklığa kadar 5 ms’den daha az gecikmeyle güçlü bir sinyal iletmek mümkün.

Sistem ayrıca farklı konfigürasyonlar için değiştirilebilir güvenlik, stereo ve mono modları destekliyor. Kablosuz mikrofon sistemi olan Hollyland Lark 150 ile iki kişilik röportaj, talk show, belgesel prodüksiyon veya vlog çekimleri için yüksek performanslı sonuçlar alınıyor.

Ürün Özellikleri

100 m iletim Mesafesi

Hollyland’in bu kablosuz mikrofunu, 300ft(100m) iletim mesafesine kadar ultra düşük gecikmeli 5ms altı yanıt sağlar. Siz orada olduğunuz sürece ses de oradadır.

Manyetik Depolama ve Devamlı Şarj

Bu kablosuz mikrofonunun saklama ve şarj etme koşulları da çok kolaydır. Sadece çantaya bırakın, eşleşmelerine izin verin ve şarj etmeye başlayın. Kapağı kapatın, sırt çantanıza koyun, bir sonraki kullanımda mikrofonlar tamamen şarjlıyken çıkarın.

Otomatik Eşleştirme Özelliği

Lark 150 kablosuz mikrofon, otomatik eşleştirme özelliğine sahiptir. Eşleştirme, şarj kutusundan çıkarmadan veya herhangi başka bir işlem yapılmadan otomatik olarak tanımlanır.

Daha fazla bilgi için;

Hollyland ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.