Temsilciliğini yaptığımız Libero Systems, x-dream-Distribution GmbH tarafından düzenlenen İspanya için Sanal Tur etkinliğine katılıyor.

Sizi 1 Aralık 2020’de İspanya için Sanal Tur etkinliğine davet etmek istiyoruz. Güvenilir ülke ortağımız Aicox Soluciones ile birlikte organize ettiğimiz bu etkinlik için en ilginç ve bölgeye özgü konuları seçtik ve sizin için zengin bir program hazırladık.

Ayrıca dinamik oturumlarda, tedarikçi ortağı çözümlerimizdeki en ilginç eğilimleri vurgulayacağız: Capella Systems (kurumsal kod dönüştürme), Woody Technologies (dosyalar ve canlı alım, çıkış), Flow Works (MAM / PAM / PMS), Share Storyz ( mobil gazetecilik uygulaması), Libero Systems (beslemeden playout’a kadar), Venera Technologies (kalite kontrol) ve Squared Paper (iş akışı düzenleme).
Yeni sanal platformumuzda – x-dream.events – sadece Münih stüdyomuzdan canlı konuşmaları ve yazılım demolarını izlemekle kalmayacak, aynı zamanda x-dream.team, Aicox Soluciones ve satıcı ortaklarıyla kişisel toplantılar düzenleyebileceksiniz.

İspanya X-Dream Organizasyonları yenilikleri ve demo sunumlarını izlemek için takviminize kaydetmeyi unutmayın.

Sanal etkinliğe katılmak için lütfen aşağıdaki LinkedIn adresine tıklayın;

https://lnkd.in/d_V_jwJ

Ayrıca İspanya için Virtual Roadshow’a başka kimlerin gideceğini de görebilirsiniz. Hatta, olayla ilgili konuşmalar ve yorumlardan haberdar olun.