Çin pazarından dünyaya üretim sağlayan teknoloji markası Hollyland, yeni markası olan VenusLiv kamera’yı yakın zamanda piyasaya sürdü.

 

VenusLiv Kamera ile Kesintisiz Akış

VenusLiv kamera ile tek bir dokunuşunuzla Facebook, YouTube, Twitch gibi pek çok yayın platformunda kesintisiz canlı akış yapılabilir. Yayın hesabını kameraya bir kez bağladıktan sonra tekrar tekrar giriş gerektirmeyen bir akış sağlıyor.

RTMP Akışı Desteği

Gerçek Zamanlı Mesajlaşma Protokolünü (RTMP) kullanan VenusLiv, yalnızca bir akış URL’si girerek içerik akışı yapmayı sağlıyor.

İstikrarlı ve Yüksek Hızlı İnternet Bağlantısı

VenusLiv, hızlı ve güvenilir Wi-Fi veya LAN bağlantı noktası bağlantıları sunarak ihtiyaca uygun bağlantı seçeneği belirlemeye olanak tanıyor.

Zahmetsiz Akış için Dahili UVC

VenusLiv’in USB Video Sınıfı (UVC), harici yakalama kartlarına ihtiyaç duymadan sorunsuz video akışı sağlıyor. Yıldırım hızında akış deneyimi için, birlikte verilen USB kablosunu kullanarak bilgisayarı VenusLiv’e bağlamak yeterlidir.

5″ Dokunmatik Ekranda Canlı ve Sürükleyici Görseller

VenusLiv kamera, canlı akış sahnelerini kolayca yakalamaya ve izlemeye olanak tanıyan, kolayca döndürülebilen yüksek çözünürlüklü 5 inç dokunmatik ekrana sahiptir. Profesyonel monitörler CalMAN renk kalibrasyonu sayesinde ekranda görüntülenen renkler sahneyi gerçek zamanlı olarak doğru bir şekilde temsil ediyor.

HollyOS İşetim Sistemi

Gelişmiş HollyOS işletim sisteminden güç alan VenusLiv kamera, akıllı ve kullanıcı dostu bir deneyim sunuyor. Pozlama telafisi ve ISO’dan beyaz dengesi ve diyafram açıklığına kadar tüm kontroller anında gerçekleştirilebilecek şekildedir.

7/24 Kesintisiz Akış

Hollyland VenusLiv, aşırı ısınma sorunları riski olmadan optimum performans sağlayan gelişmiş aerospace-grade ısı dağıtım sistemi tarafından mümkün kılınan kesintisiz bir akış deneyimi sağlıyor. Harici NP-F pil ve DC güç kaynağı seçenekleriyle kesintisiz akış gerçekleştirebiliyor.

Anında Gerçek Zamanlı Otomatik Odaklama

VenusLiv, ön plandaki nesnelere hızlı bir şekilde odaklanmak için hem faz hem de kontrast yöntemlerini kullanan ışık hızında hibrit otomatik odaklama özelliklerine sahiptir. Bu sayede görüntülerin gerçek zamanlı olarak keskin ve net olmasını sağlıyor.

Yatay ve Dikey Canlı Akış ve Kayıt

VenusLiv, tercihe bağlı olarak dikey veya yatay olarak monte edilebilir. TikTok, Instagram ve YouTube Shorts gibi platformlarda dikey olarak yayın yapılabilir. Yerleşik jiroskop, ekranın kullanıcı arabiriminin kamerayla birlikte dönmesini sağlayarak işlem kolaylığını artırır.

Esnek Bağlantı ile Entegrasyon

VenusLiv, birden fazla cihaza ve aksesuara bağlanmaya izin veren çok yönlü bağlantı seçenekleri sunuyor. 3,5 mm mikrofon bağlantı noktası, HDMI arabirimi, USB-C 2.0 arabirimi, USB-C 3.1 arabirimi, ağ arabirimi ve diğer uyumlu özellikleriyle VenusLiv, canlı yayın için çok çeşitli bağlantı olanakları mevcut. USB-C 2.0 dijital ses arabirimi, canlı akış oturumlar için yüksek kaliteli ses kaydı sağlayan Lark C1 veya LARK MAX‘a bağlanmak üzere özel olarak tasarlanmıştır.

VenusLiv Kamera Baran Store’da

Hollyland’in son teknolojiyi arkasına alarak ürettiği yeni VenusLiv kamera ile ilgili bütün bilgilere Baran Store’dan ulaşabilirsiniz.