Hollyland geçtiğimiz günlerde kablosuz mikrofon sistemi olan yeni LARK MAX’ı tanıttı. Hem iç hem dış mekanlarda ve canlı yayınlarda gürültü önleme teknolojisine sahip bu mikrofon sistemi kullanıcıya benzersiz ses kalitesi sunuyor.

 

Lark Max’ın Öne Çıkan Özellikleri

MaxTimbre teknolojisi ile stüdyo kalitesinde ses sunan Hollyland Lark Max 22 saat gibi uzun sürelerde çalışabiliyor. Bunun yanı sıra 14 saatlik yedek kayıt için 8 gb dahili depolama alanına da sahip.

Giysilere veya diğer nesnelere kolayca takılabilen ve hareket halindeyken kayıt yapmaya olanak sağlayan bir manyetik tasarımı olan Lark Max’ın iletim aralığı ise 820ft (250m) LOS.

Çok Katmanlı Akustik Mikrofon Yapısı

Lark Max, endüstrinin ilk MaxTimbre Mic teknolojisine sahiptir. Bu teknoloji daha net ses kayıtları yapabilen ses kaydını optimize eden çok katmanlı bir membran mikrofon tasarımını içerir. Mikrofonun çok katmanlı akustik yapısı, hassas, zengin ve ayrıntılı ses için istenmeyen rezonansı ortadan kaldırır. Performans, rüzgar geçirmez ve titreşimi yalıtan dayanıklı ağ ile daha da geliştirilmiştir. Ek olarak, gelişmiş Çevresel Gürültü Engelleme (ENC) teknolojisi, yalnızca düğmeye basarak gürültülü ortamlarda ekstra ses netliği sağlar.

LARK MAX, 48kHz örnekleme hızı, 24 bit bit derinliği, 70dB sinyal-gürültü oranı (SNR) ve 128dB maksimum ses basıncı seviyesi (SPL) ile övünerek profesyonel ses kaydınızı yeni zirvelere yükseltir.

Güçlü ve Kullanımı Kolay

Hollyland Lark Max  kablosuz mikrofon sistemi, kullanım kolaylığı ve rahatlık sunar. Alıcıdaki 1,1 inçlik AMOLED dokunmatik ekran güç, sinyal, ses seviyeleri, bağlantı durumu ve daha fazlasını gösterir. Kontrol düğmesi ve ekrandaki ana sayfa düğmesi kullanılarak çeşitli profesyonel ayarlar kolayca özelleştirilebilir. Kısayol menüsü, kullanıcıların tek dokunuşla gürültü azaltmayı, kaydetmeyi ve sessize almayı açıp kapatmasına izin vererek daha fazla erişilebilirlik sağlar.

Vericideki manyetik bağlantı, giysi ve aksesuarlara güvenli bir şekilde sabitlenir. Daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamak için, her iki vericide de kayıpsız mono WAV formatında 14 saate kadar dahili yedek kayıt için 8 GB bellek bulunur.

Lark Max’a Baran Bilişim’den Ulaşın

Hollyland’in son çıkan ürünü Lark Max ve diğer bütün ürünleri için bize store adresimizden veya buradan ulaşabilirsiniz.