Akıllı depolama çözümlerinde lider olan GB Labs, tescilli  GB Labs CORE.4 ve CORE.4 Lite işletim sistemlerinin mevcut performans, analitik ve gerçek zamanlı veri izleme ve görüntüleme özelliklerini artırmak için tasarlanmış ek güvenlik avantajlarıyla yükseltildiğini duyurdu.

Core.4 Kullanıcı Arayüzü

GB Labs CORE.4 kullanıcı arayüzü, hem tarihsel hem de gerçek zamanlı bir dizi denetim özelliği ile geliştirildi. Veri sütunları, kullanıcıların protokollerle birlikte dosyalarla nasıl etkileşimde bulunduğunu göstermek için sıralanabilir. Giriş onayı, kapatma ve yeniden başlatma, dosya aktarım durumu ve konum bilgileri raporlama ve oluşturma araçlarına ulaşılabilir. Gerçek zamanlı veriler, zaman çizelgesinde, protokol verilerini içeren bir pasta grafikle birlikte görüntülenir; bunların tümü, herhangi bir zamanda verilerle neler olduğunu tam olarak analiz etmek için görüntülenebilir.

GB Labs Ürün Sorumlusu Howard Twine, “Son aylarda atıl durumdan başka bir şey olduk ve zamanımızı pazar lideri storage işletim sistemimizi çeşitli güvenlik geliştirmeleriyle ileri taşımak için kullandık. Yaptığımız geliştirmelerden bazıları sıradan gözlemci için çok fazla birşey ifade etmeyebilir, ancak günlük kullanıcılar için, iyi tasarlanmış bir depolama sistemi ile neler yapılabileceğini pratik olarak yeniden keşfettik. Güvenlik, değerli varlıkları korumak için her zaman çok önemli olmuştur ve artan sayıda insanın ev dahil olmak üzere çeşitli uzak konumlardan ve çeşitli platformlar arasında dosyaları hareket ettirmesiyle, işletim sistemlerimizi kullanmak için yeniden ziyaret etmenin önemli olduğunu biliyorduk veya koruyucu ortamlarının her yönünü iyileştirebilirler” dedi

“Elbette, toplanmış verileri kullanarak bir sistemi izlemek ve güvenlik sorunlarını çözmek yaygındır, ancak ortak olmayan bir şey, bir sistemin verilerini – canlı olarak – otomatik olarak izleme ve olağanüstü bir şeyi işaretleme yeteneğimizdir. Bu, insanların bir sistemle nasıl etkileşime girdiğini göstermede ve herhangi bir darboğazın nerede olabileceğini, gereksiz kesinti sürelerinin boşa harcandığını veya daha fazla verimlilik bulunabileceğini belirlemede son derece değerlidir. Bu araçların tümü, bir kuruluşun ihtiyaçlarını gerçekleştirmesine yardımcı olmak için faydalıdır. ”

Twine, CORE.4 ve CORE.4 Lite’ın yerleşik Sistem Güvenlik Analizörü potansiyel güvenlik sorunlarını aktif olarak arayan ve tespit edilirse uygun önerilerde bulunan bir araç olduğunu da ilave etti.

Ağustos 2020’den İtibaren Tüm Yeni Sistemlerde

Gelişmiş güvenliğe sahip yükseltilmiş GB Labs CORE.4 OS şu anda mevcut GB Labs depolama sistemi kullanıcılarına sunuluyor ve Ağustos 2020’den itibaren tüm yeni sistemlerde satışa sunulacak.

GB Labs Ürünleri Baran Store’da

Gb Labs’in storage veya genişletme kasası ürünlerini daha ayrıntılı incelemek ve satın almak için Baran Store‘u ziyaret edebilirsiniz.