GB Labs , zorlu medya merkezli iş akışlarını iyileştirmeye yardımcı olmak için daha fazla performans sağlayan güncellenmiş bir arayüz, yepyeni bir back-end, çevrimiçi iş akışlarını iyileştirmeye yardımcı olacak daha geniş bir özellik yelpazesi ile FastNAS ürün grubunda halihazırda mevcut olan  Mozaic yazılımı ve Spotlight arama uyumluluk özelliği barındıran CORE.4 ve CORE.4 Lite İşletim sistemlerini piyasaya sürdü.

Analytics Center’ın yeni sürümü; kullanıcıların potansiyel sorunları ve verileri nasıl kullandıklarını daha iyi anlamaları için görünürlük sağlamakta.

FastNAS serisindeki CORE.4 Lite yazılımı, FastNAS F-16 ve FastNAS F-16 Nitro’da ek dinamik genleşme kabiliyetinin yanı sıra,  bant genişliği kontrolü ve kapasite kotası sağlayacak. Yeni yazılım ayrıca NFS ve SMB’nin en son sürümlerini desteklemeye yardımcı olacak Mozaic desteklenecek.

Core.4

Core.4 ve Core.4 Lite Özellikleri

Core.4 ve Core.4 Lite Özellikleri

Merkezinde güçlü ve son derece akıllı GB Labs CORE.4 işletim sistemi bulunan GB Labs’ın depolama sistemleri, sadece okuma/yazma isteklerini aynı anda yönetip düzenlemekle kalmayıp aynı zamanda bu verilerin nasıl ve nerede okunacağı veya yerleştirileceği (Akıllı bit), süreci hem pürüzsüzleştiren hem de hızlandıran, çok fazla zaman, para tasarrufu sağlar.

Daha Fazla Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçin

GB Labs ürün ve teknolojileri hakkında bilgi almak için bize buradan ulaşabilirsiniz.