Yayın ve medya prodüksiyonları için canlı video teknolojisinde dünya liderlerinden biri olan EVS, kapsamlı çözüm yelpazesiyle artık Baran Bilişim’de.

EVS Kimdir?

EVS Broadcast Equipment, Şubat 1994’te Pierre L’Hoest ve Laurent Minguet tarafından Liège, Belçika’da kuruldu. EVS’nin ilk yıllarına, kurucu ekibin bantsız televizyon teknolojisindeki öncü çalışmaları ve dünya genelinde tüm yayın spor etkinlikleri için hızla standart replay teknolojisi haline gelen ikonik  Live Slow-Motion (LSM) sisteminin piyasaya sürülmesi damgasını vurdu.IP, yapay zeka, HDR ve bulut dahil en son teknolojileri ile çalışan EVS, artık video prodüksiyonuna daha esnek bir yaklaşım ihtiyacına yanıt veren eksiksiz bir çözüm seti sunuyor.

Baran Bilişim Hakkında

Dünyanın her yerinden birçok televizyon kanalıyla çalışan Baran Bilişim 2008 yılından itibaren medya ve yayın sistemleri alanlarında çözümler sunuyor. Broadcastint teknolojisi alanında kendini kanıtlamış markallarla partner olan Baran Bilişim, çözümlerini inovatif bir şekilde teknoloji odaklı sunmaya devam ediyor.

Bizimle İletişime Geçin!

Yayıncılık ve medya alanlarında ihyiaç duyduğunuz çözümler için bize buradan ulaşabilirsiniz.