Sony’nin uzun süredir beklenen, aynasız video / fotoğraf kamerası A7sIII nihayet geldi. Mükemmel düşük ışık performansı, çok sayıda kayıt seçeneği ve uzun kayıt süreleri talep eden video içerik oluşturucuları için özel olarak yapılmıştır.

Bu kameranın tasarımının kullanışlılığı ve ustalığı Tilta’ya ilham veriyor. Bu nedenle, kamerayı daha da yükseltmeye yardımcı olan yeni tasarım dokunuşlarını dahil etmeye başladı. Tiltaing ürün serisinin bir parçası olarak Tilta, çok yönlü bir ürünü bir araya getirdi. Aslında, profesyonel videolar için bir kamera teçhizatı oluşturmanın sadece başlangıcı olan hafif kamera kafesi. A7sIII’i büyütmek ve korumak için tasarlanmış yeni kamera kafesi. Ayrıca, yeni döner üst tutamağımız, dönen yan tutamaklar, ARRI standart rozet yuvalarımız ve çok daha fazlası gibi genişletme seçenekleri ekler.

Beş yıl bekledikten sonra Sony nihayet 2020 Temmuz ayının sonunda Camera Rig A7SIII tam çerçeve aynasız kamerayı duyurdu. Henüz izlemediyseniz Sony A7SIII incelememizi mutlaka izleyin.

İlk kameralar kısa süre önce dünya çapında gönderilmeye başladı. Bazı üçüncü taraf üreticiler Sony a7S III için aksesuarlarını çoktan duyurdular – ilklerinden biri A7SIII kamera kafesine sahip Küçük teçhizattı. Son zamanlarda Tilta, Tiltaing A7SIII kamera teçhizatıyla da pakete katıldı.

Tilta, bu kafesi Tiltaing markası altında piyasaya sürdü. Her kamera kafesinde olduğu gibi amacı, 1/4 yivler, soğuk pabuçlar, vb. Gibi çok sayıda montaj noktası eklerken kamera gövdesini korumak ve ergonomiyi arttırmaktır. Hem yarım kafes hem de tam kafes tasarladı ve iki renk seçeneği mevcut – taktik gri veya siyah.

Tilta Kolları

Tilta, döner kola ek olarak, güç ve kayıt kontrollü ayarlanabilir yan tutamağı da sunar. Bu tutamak aynı zamanda 360 derece döndürülebilir. Ayrıca HDMI ve USB-C bağlantıları için koruyucular sunar.

Daha Fazla Tilta Ürünü İçin Bize Ulaşın

Tilta’nın diğer ürünleri hakkında bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.