İstanbul Üniversitesi Esnaf Hastanesi bünyesinde bulunan çocuk psikiyatri bölümünün eğitim sınıfına ses sistemi entegrasyonu için Baran Bilişim’i tercih etti.

Projenin Ayrıntıları

Baran Bilişim olarak, İstanbul Üniversitesi Esnaf Hastanesi’nin çocuk psikiyatri bölümünde bulunan aynalı odanın eğitim sınıfına dönüştürülmesi amacıyla bir ses sistemi kurulumu projesini başarıyla tamamladık. Bu proje kapsamında yüksek kaliteli mikrofon ve hoparlör sistemleri temin edilerek bunların kurulum ve entegrasyonu yapıldı. Proje istenilen zaman ve bütçe çerçevesinde tamamlanarak hastaneye işlevsel bir eğitim sınıfı teslim edildi.

Proje Planlaması:

Hastane yönetimi ile toplantılar düzenlenerek ihtiyaçları ve beklentileri belirlendi

Gerekli ekipmanlar ve bütçe değerlendirildi.

Proje zaman çizelgesi hazırlandı.

Kurulum ve Entegrasyon:

Yüksek kaliteli mikrofon ve hoparlör sistemlerinin seçimi ve satın alması gerçekleştirildikten sonra ekipmanlar aynalı odaya kuruldu.

Ses sistemi sınıfın akustik gereksinimlerine uygun hale getirildi.

Ses sistemi kontrol paneli eğitimcilerin kullanımına hazır hale getirildi.

Test ve Kalibrasyon:

Ses sisteminin doğru çalıştığından emin olmak için kapsamlı testler gerçekleştirildi

Ses kalitesi ve berraklığı optimize edildi.

Eğitim ve Kullanıcı Rehberi:

Hastane personeline, ses sisteminin kullanımı hakkında detaylı bir eğitim verildi.

Kurulumu yapılan ürülerin kullanıcı rehberi ve kullanım kılavuzları sağlandı.

Proje Sonucu:

İstanbul Üniversitesi Esnaf Hastanesi çocuk psikiyatri bölümü aynalı odasının eğitim sınıfına dönüşümü projesi, başarılı bir şekilde tamamlandı. Yüksek kaliteli ses sistemi, hastanenin çocuklara yönelik tedavi ve eğitim hizmetlerini desteklemek için kullanılacaktır. Proje, hastane personeli ve çocuklar için daha etkili ve verimli bir öğrenme ve tedavi ortamı oluşturmayı amaçlamaktadır.